05522545836
Kategoriler
Fiyat Aralığı
Tüm Filtreleri Temizle

DAYANIŞMA GÖNÜLLÜLERİNE OMUZ VER!

    Çin'in Hubei eyaletinin Vuhan şehrinde Aralık 2019 tarihinde başlayan koronavirüs salgını nedeniyle dünya halkları kitlesel bir kırıma uğruyor. Dünya ve ülkemizde kapitalizmin; doğayı sömürerek yarattığı bu düzen, artık sürdürülemez bir noktaya gelmiş görünüyor. Tarım alanlarında daha çok üretme, tüketme; ormanların maden çıkarma uğruna talan edilmesi; hayvanlara, sadece beslenme duygusuyla bakan, ekolojik dengeyi tahrip eden bu düzenin felsefesiyle artık devam etmemek şart oldu.

  Bugün yaşadığımız kapitalist sömürü düzeninin aktörleri; siyasi ve ekonomik kargaşa içerisinde halkın barınma, beslenme, sağlık vb. ihtiyaçlarını karşılama güvencesi vermeden; emekçilere, ücretli çalışanlara, yoksullara “evinde kal” çağrısı yaparak gönüllülük esasında karantina uygulamaya çalışıyor. İşini kaybeden, ücretsiz izne ayrılan, sokakta simitini satamayan, ve bunun gibi bir sürü meslek kolunda işini yapamayan emekçi kardeşlerimize maalesef devlet organları bir güvence vermemektedir.

  Peki ne yapmalıyız? Kamunun yapması gereken desteği, yurttaşlar olarak birbirimize kenetlenerek, dayanışarak yapmalıyız. Dünya hakları olarak biliyoruz ki, "Dayanışma ezilenlerin inceliğidir." O zaman, ezilenlerin arasında doğrudan bir bağ kurmalı, bu bağı dayanışma zincirleriyle güçlendirmeliyiz.


  Sizi de "Dayanışma Zincirinin" bir parçası olmaya davet ediyoruz.

 Kampanyaya aktif destek olmak isteyen üretici ve tüketici arkadaşlar butona tıklayarak Dayanışma Kooperatifi Gönüllüleri formunu doldurabilir.

       Paket İçeriği :

  1. Kafkas Filizi - Hopa Çay (500Gr) 
  2. Kuru Fasulye (1 Kg) 
  3. Bulgur (1 Kg)
  4. Zeytin 2 Kg)
  5. Pirinç (1 Kg)
  6. Kırmızı Mercimek (1 Kg)
  7. Tarhana(1 Kg)
  8. Pul Biber( 250 Gr)
  9. Kargolama maliyeti
      TOPLAM : 300 TL


"Dayanışma zinciri" şöyle oluşuyor;

1- Dayanışma kolisini www.dayanismakoop.com adresinden alıyorsunuz.

2- Dayanışma kolisini onay verirseniz, tarafımızdan belirlenen ailelere "Dayanışma Gönüllüleri" aracılığıyla ulaştırıyoruz.(Bu seçenek için ödeme bölümünde fatura bilgilerinizi girdiğiniz sayfada sağdaki "Sipariş Notu Eklemek İçin Tıklayınız" butonuna basıp " Dayanışma gönüllüleri iletsin" diye belirtiniz .)

3- İsterseniz isminizin saklı kalmak koşuluyla,dayanışma kolisini kargo aracılığıyla istediğiniz adrese gönderiyoruz .(Bu seçenek için ödeme bölümünde fatura bilgilerinizi girdiğiniz sayfada sağdaki "Teslimat adresi farklı ise tıklayınız" butonuna basıp paketi alacak kişinin bilgilerini ve adresini eksiksiz doldurup,notlar kısmından "Teslimat Adresine Gitsin" diye belirtiniz.)

4-Fatura bilgisi alıcıya mail yada whatsapp üzerinden ulaştırılacaktır.


  Filtrele
Toplam 0 Ürün
  Ürün Bulunamadı
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.